Suzuki Cruiser Zachód

Suzuki Cruiser Zachód


#1 15-09-08 21:51:43

Ajgor70

Administrator

Skąd: Środa Wlkp.
Zarejestrowany: 10-09-08
Posty: 10
Punktów :   

BERLIN

Jest pomysł wyjazdu na zakupy do Luisa do Berlina czekamy na lepszą pogodę. Wyjazd najchętniej w końcu tygodnia czekam na propozycję i listę chętnych

Offline

 

#2 16-09-08 10:28:43

Grażka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 12-09-08
Posty: 5
Punktów :   

Re: BERLIN

hallo, hallo.
Andrzejku co do Berlina to ja nie dam rady! Noga spuchnięta i obolała (hmm ciekawe dlaczego?).
Do piątku noga w szynie no i moje Małe Czarne Maleństwo jest nieprzygotowane - muszę wymienić olej i zrobić naciąg łańcucha, a w chwili obecnej nie mam jak.
A może by tak z Pieczysk polecieć prosto do Berlina?

Offline

 

#3 16-09-08 23:33:46

Ajgor70

Administrator

Skąd: Środa Wlkp.
Zarejestrowany: 10-09-08
Posty: 10
Punktów :   

Re: BERLIN

I mnie z domu wyrzucą - sam muszę na przegląd lecieć i kapcie wymienić bo na łyskach pomykam dobrze że zimno bo by mi serce pękło, A co do Pieczysk sam jeszcze nie wiem czy wlecę może na chwilę żeby się z Wami przywitać i w drogę powrotną co ???? Muszę jeszcze przemyśleć na 100% chłopaki będą się nudzić przynajmniej ten młodszy. Kopytko mówisz chore ? jakim cudem nie kumam ... Wracaj do zdrowia szybko albo jeszcze szybciej  trzeba jeszcze w tym roku nawinąć kilometry na koło mam już 23 tysie od kwietnia - ciekaw jestem ile będzie w kwietniu ????
Co do terminu wyjazdu możemy poczekać na lepsze czasy - znaczy cieplejsze może faktycznie w poniedziałek po Pieczyskach albo w jakiś inny dzień

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nightwood.pun.pl www.keeway.pun.pl www.pomorskiewesele.pun.pl www.ableton.pun.pl www.royal.pun.pl